INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pra, Tea dhe Andi dalin bashkë edhe jashtë emisionit?! Ky DETAJ i thotë të gjitha! [FOTO]

Pra, Tea dhe Andi dalin bashkë edhe jashtë emisionit?! Ky DETAJ i thotë të gjitha! [FOTO]

Publikuar më: 12:35 20-01-2021

Pas gjithë periudhës së ‘zhdukjes’ Andi u rikthye fuqishëm në program, teksa argumentoi edhe arsyen e gjithë kësaj pauze të tij.

Ai u shpreh se nuk kishte asnjë hatërmbetje me produksionin, ndërsa në fjalën e tij theksoi se arsyeja e vërtetë e mungesës së tij në emision është angazhimi me disa çështje të tjera dhe probleme familjare.

Ndër të tjera Andi tha se nuk kishte asnjë prishje të marrëdhënieve me Tean, teksa postoi edhe një foto në Instagram ku shihej nën shoqërinë e Teas.

Në foton e postuar në llogarinë e Andit, çifti shihet i lumtur pranë njëri-tjetrit. Ajo që ra në sy pas publikimit të fotos ishte komenti i Teas e cila komentoi me një zemër të kuqe, foton e saj në krah të Andit.

Teksa po shkojnë drejt konsolidimit si çift në emision, Tea dhe Andi kalojnë kohë cilësore edhe jashtë programit.

Këtë nuk e themi ne, por vetë Andi postoi një video ku shfaqej në shoqërinë e Teas dhe miqve të tjerë në një prej klubeve të Tiranës, madje s’ka hezituar ta etiketojë.

730f39af-7ba9-4957-98a8-1afbf13c2bb3.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0036289691925049