INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sara duket shumë në formë pas lindjes, por Ledri ka diçka për t’i thënë: Mami…

Sara duket shumë në formë pas lindjes, por Ledri ka diçka për t’i thënë: Mami…

Publikuar më: 14:36 20-01-2021

Sara Hoxha dhe Ledri Vula u bënë prindër të një vajze një muaj më parë. Ata të dy e ndanë menjëherë në rrjetet sociale emocionin e të qënit prindër për herë të parë dhe nuk hezituan ta prezantojnë Poem Blu me të gjithë që ditën e parë të lindjes.

Ndërkohë ata aktualisht vazhdojnë të jenë në Gjermani aty ku erdhi në jetë edhe vogëlushja. Sara ka postuar për herë të parë një foto pas lindjes, veshur me një kostum sportiv të bardhë dhe duket perfekte.

Ajo ka marrë shumë komente dhe komplimenta nga fansa e miq të saj, ndërsa në sy na bie edhe një koment i Ledrit i cili e quan: “Mami gangsta”. 

emir.png

Article Logic
Execution time: 0.0037779808044434