INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dikur pjesë e ''PërPuthen'', tani Olti Curri i thumbon KEQ: Për çiftin që do të dalë…

Dikur pjesë e ''PërPuthen'', tani Olti Curri i thumbon KEQ: Për çiftin që do të dalë…

Publikuar më: 15:29 20-01-2021

Doni apo s’doni, Përputhen është kthyer padiskutim në një ndër emisioneve më të ndjekura si në TV ashtu edhe në rrjetet sociale. Ky program ka fituar shumë fansa të cilët duan të dinë rreth aktivitetit të përditshëm dhe atij televiziv të protagonistëve kryesorë. Sigurisht që një emision i tillë nuk mund të kalojë pa deklarata të bujshme e shumë të komentuara.

Që në fillimin e këtij emisioni, Olti Curri ka qënë pjesë e tij duke dhënë opinionet në lidhje me konkurrentët, mirëpo ai vendosi të largohet nga ky program i shikuar.

Gjithsesi, edhe pse nuk është pjesë e “PërPuthen”, Olti nuk i kursen deklaratat e tij thumbuese.

Të njejtën gjë ka bërë së fundmi në rrjetet sociale, duke ngacmuar pak konkurrentët e këtij edicioni.

Ai ka bërë një status në të cilin ka shkruar:

“Çmimi i madh per çiftin qe do te dale nga Perputhen do te jete nje Abetare...”

Screenshot_1.png

Article Logic
Execution time: 0.0025830268859863