INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
S’ka më dyshime! Me foton INTIME, Dafina Zeqiri konfirmon lidhjen me DJ Geek [FOTO]

S’ka më dyshime! Me foton INTIME, Dafina Zeqiri konfirmon lidhjen me DJ Geek [FOTO]

Publikuar më: 15:31 14-01-2021

Dafina dhe Dj Geek janë në një nga çiftet më të komentuar në mediat rozë. Megjithatë kohët e fundit vetë Dafina deklaroi se ata ishin ndarë dhe ajo do fokusohej tek karriera. Nuk ka vonuar shumë dhe çifti janë ribashkuar. Edhe këtë lajm e ka bërë të ditur vetë këngëtarja duke publikuar dy foto nga pushimet e tyre. Në një prej fotove dyshja shfaqen në një moment intim duke dhuruar një puthje dhe duhet thënë se Dafina duket shumë e lumtur.

640-0-60002c8d8c542.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0025639533996582