INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Çohu ik nëse…''/ Lediana tha ''ma punuan pas shpine'', pas kameras së fshehtë, Bora Zemani i kthehet KEQ: Të thuash pabesi…

''Çohu ik nëse…''/ Lediana tha ''ma punuan pas shpine'', pas kameras së fshehtë, Bora Zemani i kthehet KEQ: Të thuash pabesi…

Publikuar më: 16:36 18-01-2021

Mu duk si e futur pas shpine”, kështu tha Lediana kur kuptoi se kamerat ne takimin e saj me Mevlanin ishin ndezur.

Por kjo akuzë e saj bëri që Bora ta pyeste se nëse ajo vërtetë e mendon këtë më mirë të çohet dhe të ikë.

Debati:

Lediana: Ishte pabesi, sepse më thanë që ishte mbyllur takimi

Bora Zemani: Lediana për çfarë ke ardhur këtu?

Lediana: Atje mu duk si futje pas shpine, ishte gabimi im i parë

Bora Zemani: Ti mendon se produksioni po ta fut pas shpine dhe vijon e rri?

Lediana: Ishte gabimi im i parë

Bora Zemani: Ti ulesh në këtë karrige dhe do të dish kur janë kamerat fikur e kur ndezur

Lediana: I kërkoj falje produksionit dhe Mevlanit

Për këtë reagoi edhe moderatorja e këtij emisioni Bora Zemani, ku u ndje e revoltuar ndaj akuzave të Ledianës.

Ajo ngriti zërin mbrëmë në emision për shkak të debateve dhe me anë të postimit kërkoj falje në të njëjtën kohë shtoi se gjithçka në emision është realityshow dhe nuk pranon deklarata të tilla. 

boras.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003727912902832