INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! As Rita Ora, as Dua, as Bebe! E ftuara VIP e Hamilton në fitoren e sotme ishte kjo këngëtare SHQIPTARE [FOTO]

WOW! As Rita Ora, as Dua, as Bebe! E ftuara VIP e Hamilton në fitoren e sotme ishte kjo këngëtare SHQIPTARE [FOTO]

Publikuar më: 16:53 29-07-2018

Po nga njihen? 

Gjatë provave të Hungarisë ishte Ferrari skuadra më e shpejtë në pistë, por një shi i rrëmbyeshëm gjatë provave zyrtare ka bërë që Mercedes të dalë në majë me “pole” të dyfishtë me Leëis Hamilton dhe Valteri Bottas. Pas tyre janë renditur të Kuqtë e Ferrarit, Kimmi Raikkonen dhe Sebastian Vettel.

E gjithashtu në garën e madhe Hamilton ka treguar se është piloti për tu mundur këtë sezon duke triumfuar në Çmimin e Madh të Hungarisë ku nuk e vuri aspak në diskutim fitoren e tij. Por siç duket ai ka patur një tifoze speciale ditën e sotme dhe ajo është këngëtarja e njohur shqiptare Elvana Gjata.

Kjo e fundit ishte e shoqëruar me familjen e producentit Poo Bear dhe na ka treguar në instastory ftesën zyrtare VIP nga Leëis Hamilton të cilin e ka etiketuar në foto.

Epo Elvana i paska sjellur fat mesa duket.

poobear.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0043449401855469