INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tallet me fotot e të gjithëve pas palestrës! Nuk do t’a besoni si duket modelja

Tallet me fotot e të gjithëve pas palestrës! Nuk do t’a besoni si duket modelja

Publikuar më: 16:32 29-07-2018

Modelja e njohur dhe bashkëshortja e John Legend, Chrissy Teigen ka vendosur që të tallet e të kuajë paksa me vorbullën e modeleve të fitnessit që shohim çdo ditë në Instagram.

Modelja ka postuar dy foto të saj para dhe pas palestrës.

“Çaj dhe squats!! Nëse mund t’a bëj unë, mundesh dhe ti!!” ka shkruar modelja në Twitter.

Në foton e parë ajo duket tërësisht normale, por në të dytën me ndihmën e modifikimeve ajo ka ekzagjëruar belin dhe të pasmet e saj për të ironizuar modelet e fitnessit.

Menjëherë një sere komentesh kanë vërshuar duke e mbështetur modelen e duke qeshur bashkë me të.

Chrissy ka me të vërtetë kaq shumë humor! 

chrissy_1.jpg

chrissy.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035181045532227