INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja e njohur nuk i trembet fare të 50-ave! Del në plazh dhe duket…

Këngëtarja e njohur nuk i trembet fare të 50-ave! Del në plazh dhe duket…

Publikuar më: 16:52 29-07-2018

Jennifer Lopez është 49 vjeç, por a duket si e tillë? 

Absolutisht që jo! Mund të themi pa frikë se është një ndër 49 vjeçaret më seksi në botë dhe këtë nuk e luan topi.

Sigurisht që J. Lo e ka provuar se vitet janë thjesht një numër për të, me performancat e zjarrta në skenë por e tregon dhe kur vishet mjaft thjeshtë dhe kalon një fundjavë të qetë me familjen.

Lopez është fotografuar së fundmi në Bahamas teksa po festonte së bashku me miq dhe familjarë ditëlindjen e të dashurit të saj Alex Rodriguez .

Këngëtarja ishte e tëra në të bardha, me xhinse të shkurtra dhe bikini të bardhë që tregonte paksa gjoksin e saj dhe me flokë të mbledhura fare thjeshtë.

Edhe pse e gjitha natyrale, Jennifer arrin sërish të mahnisë si një 20 vjeçare.

 jennifer_lopez.jpg

jennifer_lopez1.jpg       jennifer_lopez2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0025830268859863