INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas sulmeve që i bënë për të dashurin 17 vite më të vogël, modelja u jep një mësim të mirë për lidhjen e saj

Pas sulmeve që i bënë për të dashurin 17 vite më të vogël, modelja u jep një mësim të mirë për lidhjen e saj

Publikuar më: 16:22 26-07-2018

Heidi Klum duket në të 40-at e saj duket po aq mirë sa herën e parë kur ajo sfiloi në pasarelën e Victoria Secret për here të parë në vitin 2002.

Përgjatë viteve, Heidi duket sikur nuk ka ndryshuar pothuajse fare, e megjithatë modelja duket s enuk e ka aspak problem kalimin e viteve dhe plakjes.
Të paktën deri së fundmi. Që pas lidhjes së saj me kitaristin e grupit të njohur Tokio Hotel, Tom Kaulits, I cili është rreth 17 vite më I ri në moshë.

Në një intervistë modelja është shprehur se ajo nuk është se I kushton shumë rëndësi atyre që thuhen për moshën e saj dhe diferencën në moshë me të dashurin e saj 28 vjeçar.

“Është hera e pare që më ndodh që njerëzit të më kujtojnë vitet e mia. Por nuk është se u jap shumë rëndësi, pasi nëse do të mendoja kaq shumë për ato që thonë njerëzit me siguri do të më shtoheshin rrudhat në fytyrë.”

Dhe ja ku e keni, Heidit nuk i intereson fare se çfarë njerëzit thonë për të, ajo është e lumtur dhe po jeton jetën e saj pa shqetësime.

heidi.jpg

heidi_1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0080251693725586