INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dëshira juaj plotësohet! Më në fund Nora dhe Era Istrefi vijnë në bashkëpunimin e tyre të parë!

Dëshira juaj plotësohet! Më në fund Nora dhe Era Istrefi vijnë në bashkëpunimin e tyre të parë!

Publikuar më: 17:20 26-07-2018

Prej kohësh, fansat e dy motrave Nora dhe Era Istrefi kanë kërkuar një bashkëpunim prej tyre. Sidomos tashmë që Era është kthyer në një yll ndërkombëtar, ky bashëpunim duket se nuk do të ishte vetëm interesant por edhe një lëvizje e suksesshme për Norën e cila gjithashtu mund të ketë fatin e të motrës.

Burime për “Prive” bëjnë me dije se ka ardhur momenti që të dyja motrat të vijnë bashkë me një projekt.

Në fakt, kohëve të fundit, teksa Era ka kaluar disa ditë në Prishtinë e kemi parë të qëndrojë gjatë në studio së bashku me Norën, fakt ky që na bën të besojmë se aludimet mund të jenë të vërteta.

Article Logic
Execution time: 0.0097191333770752