INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ylli botëror ndjek Era Istrefin dhe Encën në INSTAGRAM! Ka një surprizë për shqiptarët! [FOTO]

Ylli botëror ndjek Era Istrefin dhe Encën në INSTAGRAM! Ka një surprizë për shqiptarët! [FOTO]

Publikuar më: 15:35 25-07-2018

Enca dhe Era Istrefi janë dy ndër këngëtaret më të famshme dhe të ndjekura në Instagram. Enca me 1.8 milion ndjekës dhe Era me 1.3 milion. Por e dini që prej shumë këtyre ndjekësve të dyshes gjendet një personazh më famë vërtet të madhe?

Bëhet fjalë për yllin e famshëm ndërkombëtar, Konshens, i cili ka njësurprizë këtë të premt, pasi e publikohet kënga e tij më e re në bashkepunim me Era Istrefin nën titullin “Oh God”. Konshens, i cili ka bashkëpunar edhe me reperen më IN, Cardi B, ka ndjekur Encën si fillim në Instagram e më pas Erën./intv.al/

eren1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0081551074981689
array(1) { ["section"]=> string(96) "ylli-boteror-ndjek-era-istrefin-dhe-encen-ne-instagram-ka-nje-surprize-per-shqiptaret-foto-66432" }