INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi poston foton TOPLESS në Instagram, shihni reagimin e Rita Orës [FOTO]

Era Istrefi poston foton TOPLESS në Instagram, shihni reagimin e Rita Orës [FOTO]

Publikuar më: 19:06 25-07-2018

Këtë të premte, data 27 Korrik pritet të dalë kënga më e re nga Era Istrefi në bashkepunim me Konshens nën titullin “Oh God”. Kështu Era ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj një imazh nga klipi i saj më i ri dhe na ka lënë pa fjalë.

Ajo shfaqet "topless" dhe Istrefi ka vendosur të lërë si mbishkrim diçka vërtet tëbukur.

“Ju do të dëgjoni qindra, por do të më kujtoni mua”, ka shkruar Era në Instagram. Kjo foto është parë edhe nga Rita Ora, e cila e ka pëlqyer vërtet këtë 'kryevepër' të Erës dhe i ka dhënë edhe 'like' në Insta. Tashmë ajo edhe e ndjek këngëtaren e HIT-it, "Bonbon"./intv.al/

0b38b7e0-5c13-4167-b5df-459ea2021952.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0073330402374268
    array(1) { ["section"]=> string(84) "era-istrefi-poston-foton-topless-ne-instagram-shihni-reagimin-e-rita-ores-foto-66474" }