INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Operacion apo PHOTOSHOP?! Era Istrefi publikon foton pa reçipeta, Albana Osmani dhe Capital T kanë diçka për t’i thënë [FOTO]

Operacion apo PHOTOSHOP?! Era Istrefi publikon foton pa reçipeta, Albana Osmani dhe Capital T kanë diçka për t’i thënë [FOTO]

Publikuar më: 21:25 25-07-2018

Era Istrefi është emri më i përfolur javët e fundit. Kjo për shkak të pjesëmarrjes në Kupën e Botës, ku performoi himnin e kësaj ngjarje të madhe. Por Era vazhdon të jetë active në rrjetet sociale ku publikon foto e video nga përditshmëria e saj, por edhe nga projeketet.

Fansat e Era Istrefit po presin me padurim ditën e premte që këngëtarja të publikojë bashkëpunimin e saj me Konshens që do të titullohet “Oh God” . Ditën e sotme, këngëtarja ka publikuar një foto duke zbuluar se si do të duket në klipin e ri dhe jo vetëm neve, por edhe të gjithë fansave u kanë shkuar sytë te gjoksi i cili duket më i madh se kurrë. Ndoshta është modifikim ose është ai materiali që ka vendosur i cili i bën të duken më të mëdhenj, por Albana Osmanit i ka pëlqyer shumë kjo foto dhe e ka quajtur “Diva”, ndëkohë që Capital T i ka shkruar disa emoji vetëtimash, pasi vetë në foto Era shkruan:

“Do të dëgjoni vetëtimën, dhe do të më kujtoni mua”.

ds.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0074069499969482
array(1) { ["section"]=> string(126) "operacion-apo-photoshop-era-istrefi-publikon-foton-pa-recipeta-albana-osmani-dhe-capital-t-kane-dicka-per-t-i-thene-foto-66480" }