INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mos e besoni po deshët! Edhe pse në fillimet e saj, Tayna do performojë krah yjeve botërorë. Ja ku do e shihni [FOTO]

Mos e besoni po deshët! Edhe pse në fillimet e saj, Tayna do performojë krah yjeve botërorë. Ja ku do e shihni [FOTO]

Publikuar më: 20:30 25-07-2018

Tayna është nje nga emrat më të përfolur të momentit në showbiz-in shqiptar. Edhe pse e re ajo hyri shumë shpejt në industrinë muzikore shqiptare dhe kjo falë muzikës së saj që po e pëlqejnë të gjithë. E dinit që reperja kosovare do performojë krah yjeve botërorë dhe shqiptarë së fundmi?

Nëse jo, ju tregojmë se ajo do të performojë në "Sunny Hill Festival". Këtë e lajmëroi edhe Dua në Instagram-in e saj, ku emrat më BIG të listës janë Martin Garrix, Action Bronson, Stanaj, Ledri Vula, Dafina Zeqiri si edhe shumë yje të industrisë muzikore ndërkombëtare dhe asaj shqiptare. Epo Tayna duhet të ndihet shumë me fat, kjo pasi nuk është diçka e vogël të këndosh nënjë festival të tillë./intv.al/

458ecea3-d91f-44b7-bce3-bb402350e063.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003835916519165