INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sot Tayna po bën namin, por shihni ç'mendim ka Dafina Zeqiri për të [FOTO]

Sot Tayna po bën namin, por shihni ç'mendim ka Dafina Zeqiri për të [FOTO]

Publikuar më: 21:58 12-07-2018

Një më parë në industrinë muzikore shqiptare “shpërtheu” HIT-i, ‘Columbiana’, nga reperja e re Tayna dhe Don Phenom. Kjo këngë tërhoqi vëmendjen publikut shqiptar dhe e dëgjojmë ngado. Por e dini qëTayna ka fituar edhe simpatinë e shumë personazheve të famshëm shqiptarë dhe jo vetëm të publikut?

Tashmë në “Instagram” është shtuar një opsion i ri, i cili i jep mundësi të gjithëve të bëjnë pyetje dhe të përgjigjen. Pjesë e kësaj loje apo e thënë ndryshe 'interviste' u bë edhe këngëtarja Dafina Zeqiri e cila është pyetur së ç'mendim ka Dafina Zeqiri për reperen më IN të momentin. Ylli shqiptar e ka cilësuar si 'zjarr' me anë të një emoji . Po juve keni të njëjtin mendim si Dafina për Taynan?/intv.al/

a43b74e0-08ed-468b-8248-b15e12ef7257.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0070641040802002