INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po ju e dinit?! Dafina Zeqiri qenka kushërira e këngëtarit të njohur shqiptar dhe tani e morëm vesh! [FOTO]

Po ju e dinit?! Dafina Zeqiri qenka kushërira e këngëtarit të njohur shqiptar dhe tani e morëm vesh! [FOTO]

Publikuar më: 18:34 03-07-2018

Duket se do të jetë një verë e nxehtë për sa i përket tregut muzikor shqiptar. Pas shumë këngësh të bukura edhe Dafina Zeqiri është kthyer fuqishëm me projektin e saj të titulluar “Fuego”. Kënga është me të vërtetë e bukur, ndërkohë që klipi përmban disa skena të nxehta në të cilat Dafina shfaqet shumë atraktive.

Por ndërkohë që po promovonte këngën e saj, mësuam që Dafina qenka kushërira e këngëtarit të njohur shqiptar. Bëhet fjalë për Albatrit Muqiqin i cili i ka thënë që kënga është zjarr dhe i ka komentuar“cuzz” që është shkurtimi i fjalës “cousin” dhe Dafina ia ka kthyer me të njejtën fjalë me një emoji zemër.

Ka raste që këtë fjalë e përdorin edhe për shoqërinë e ngushtë , por në fakt Shqipëria është e vogël dhe në fund të gjithë kushërinj dalim.

vava_3.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035238265991211