INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pranoi lidhjen?! Pasi Kiara bëri veprimin që nuk pritej për Butrintin, fansat ''e masakrojnë'' keq: Shiko këtu ti...[FOTO]

Pranoi lidhjen?! Pasi Kiara bëri veprimin që nuk pritej për Butrintin, fansat ''e masakrojnë'' keq: Shiko këtu ti...[FOTO]

Publikuar më: 19:12 03-07-2018

Prej kohësh qarkullon lajmi se moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Butrint Imeri janë në një lidhje. Ndonëse ajo e ka mohuar gjithnjë këtë fakt, shenja të ndryshme kanë treguar se ata kanë diçka tyre.

Më e fundit është publikimi i këngës së re të Butrintit nga Kiara ku krahas saj shkruan: “Sapo kuptova se kjo këngë do të qëndrojë në mendjen time të gjithë verën,”-shkroi moderatorja e njohur.

Mirëpo, fanset e Butrintit nuk e kanë duruar këtë gjë dhe i janë vërsulur në komente, duke i kërkuar të fshijë postimin pasi nuk ishte e nevojshme ta postonte ajo, e madje e kanë sharë dhe e kanë akuzuar për operacione plastike.

kdasn.png

 

“Boll më...” “Mos ma ngacmo burrin, shko bëj operacione plastike, atë punë bëj.” “Fshije menjëherë se bajat je bërë.”- janë disa prej komenteve në postimin e Kiarës.

S’po e kuptojmë, janë xheloze, apo thjesht janë të irrituar me faktin që Kiara se ka pranuar ende që ajo dhe Butrinti janë në një lidhje.

alsadka.png

Article Logic
Execution time: 0.003896951675415