INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk pritej! Shihni ç'bën Kiara Tito për të 'dashurin' e saj, Butrint Imeri në ditëlindjen e tij [FOTO]

Nuk pritej! Shihni ç'bën Kiara Tito për të 'dashurin' e saj, Butrint Imeri në ditëlindjen e tij [FOTO]

Publikuar më: 17:52 03-07-2018

Kiara Tito dhe Butrint Imeri janë dy personazhe që po përflitet prej kohësh për një romancë mes tyre. Herë janë kapur mat, lart e poshtë në vende të ndryshme, por dyshja ende nuk pranon se janë në një lidhje dashurie. Por tashmë Butrinti, përveçse si këngëtar i famshëm, njihet dhe me titullin i "dashuri" i Kiara Titos nga publiku i gjerë, njëjtë edhe Kiara. Kjo pasi dyshja ka impakt të madh në publik kur perfliten për marrëdhëien e tyre, shkruan intv.al

Së fundmi, Trinti ka publikuar këngën e tij më të fundit dhe mes komenteve të shumta nga miqtë e fansat e tij, ka edhe artistë ë njohurqë e kanë ururar. Një prej tyre është edhe moderatorja seksi, e cila ka shpërndarë këngën dhe kjo gjë na habit, pasi një kohë edhe e hoqi nga followers-at këngëtarin. Ajo është shfaqur shumë e afërt me Butrinitin që në intervistën e tyre të parë, ku e ka puthur në faqe dhe më pas u bë nami.

"Sapo gjeta këngën që do të futet në kokën time për pjesën tjetër të verës Alea @ butrint_official", shkruan Tito në Instagram-in e saj, ndërkohë reagime pati nga të gjithë./intv.al/

fe24b691-9483-4fee-a1c3-7a297c6bc50b.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035941600799561