INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss! Dafina Zeqiri publikon foton seksi me bikini, Noizy kap detajin dhe ''tallet'' me të, shihni si ia kthen ajo [FOTO]

Upss! Dafina Zeqiri publikon foton seksi me bikini, Noizy kap detajin dhe ''tallet'' me të, shihni si ia kthen ajo [FOTO]

Publikuar më: 12:30 01-07-2018

Epik fare Noizy! 

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka paralajmëruar se së shpejti do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor.

“Fuego” titullohet kënga e saj më e re, të cilën këngëtarja do ta publikojë edhe me klip.

Javë më parë ajo ndau me ndjekësit disa fotografi nga xhirimet e klipit, në të cilat shfaqej mjaft atraktive në bikini. Ndërkohë që së fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet shumë seksi e veshur me bikini ndërkohë që ka ngritur gishtin e mesit lart.

Kjo foto ka marrë shumë reagime, por më të bukur e ka bërë Noizy. Duke marrë shkas nga barku i Dafinës, Noizy i ka thënë që “plonci” (e ka fjalën për barkun), po ia bën me sy.

Më pas ata kanë nisur të komunikojnë me emoji ku Dafina tregon se është efekti i ëmbëlsirave, por komenti i Noizyt ka marrë shumë pëlqime.

35275904_1910044155725917_6019483913309650944_n_1.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0033969879150391