INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dafina Zeqiri ka dy fjalë për Oriola Marashin, shihni si ia kthen modelja seksi [FOTO]

Dafina Zeqiri ka dy fjalë për Oriola Marashin, shihni si ia kthen modelja seksi [FOTO]

Publikuar më: 23:23 10-07-2018

Teksa të gjithë po presim këngën e parë të Oriola Marashit, modelja seksi na mban të ’karkiuar’ me foto mjaft provokuese dhe seksi. Njëjtë shihet edhe në foton e fundit, ku komentet janë të shumta. Një prej tyre është edhe komenti i yllit të muzikës shqiptare, Dafina Zeqiri.

“Dafina: One of the sexiest!
Oriola: @dafina.zeqiri thank you love! you look amazing on your new video ? adore you ?
Dafina: @oriolamarashi mwuah edhe une ty te perqafoj shumë”, kështu përfundon biseda mes dyshesm ku vlen të thuhet se të gëzojnë mbështetjen të njëera-tjetres dhe kanë një komunikim mjaft miqësor./intv.al/

daff_or.png

Article Logic
Execution time: 0.0033581256866455