INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Harrojeni fustanin e kuq! Këto kërcime sensuale të Kejvinës me bikini braziliane do t’ju ''çmendin''! [VIDEO]

Harrojeni fustanin e kuq! Këto kërcime sensuale të Kejvinës me bikini braziliane do t’ju ''çmendin''! [VIDEO]

Publikuar më: 21:39 25-07-2018

E bukur, seksi, provokuese, Kejvina Kthella i çmendi të gjithë me daljen e saj të parë në "Xing me Ermalin". Dalja e parë e Kejvinës me fustanin e kuq me dy të çara anash që krijoi idenë se ajo nuk kishte veshur të mbathura, bëri shumë bujë. Emri i Kejvinës pushtoi mediat e rrjetet sociale dhe për shumë javë ishte në qendër të vëmendjes pikërisht për këtë arsye.

Velina e njohur ka nisur pushimet e saj anës detit. Destinacioni i modeles është ishulli grek i Mikonos, prej nga ku, Kejvina ka postuar mjaft foto provokuese me bikini, duke ekspozuar format e saj seksi. Ajo gjithashtu ka postuar disa video në instastory ku i ka dhuruar ndjekësve të saj disa pamje shumë seksi teksa kërcen në mënyrë shumë sensuale.

Article Logic
Execution time: 0.0088660717010498
array(1) { ["section"]=> string(107) "harrojeni-fustanin-e-kuq-keto-kercime-sensuale-te-kejvines-me-bikini-braziliane-do-t-ju-cmendin-video-66481" }