INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Supermodelja heq reçipetat dhe me zor mban gjoksin me dorë! [FOTO]

Supermodelja heq reçipetat dhe me zor mban gjoksin me dorë! [FOTO]

Publikuar më: 21:45 12-08-2017

Ajo aktualisht po shijon pushimet e saj në St. Barts me të dashurin e saj më të ri.

Por Heidi Klum nuk është e vetme me kuratorin e artit Vito Schnabel, sepse me të janë edhe katër fëmijët e saj. Dhe do të thonim që për ta nuk do të ishte fare e përshtatshme ta shihnin mamanë e tyre në këtë pozë, edhe pse ndoshta mund t’ua ketë ndaluar përdorimin e internetit, se mënyrë tjetër për ta fshehur nuk besojmë se ka. Gjithsesi supermodelja 44 vjeçare duket shumë tërheqëse në këtë imazh përvëlues, edhe thjesht fantastike po të marrim parasysh moshën e saj. Heidi padyshim di si t’i mbajë të lumtur ndjekësit e saj...

heidklui.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0082700252532959