INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Heidi Klum në bikini të nxehta, një 44 vjeçare që i bën modelet e reja “të qajnë”! [FOTO]

Heidi Klum në bikini të nxehta, një 44 vjeçare që i bën modelet e reja “të qajnë”! [FOTO]

Publikuar më: 10:30 18-08-2017

Jemi të bindur që cilado nga modelet që janë sa gjysma e moshës së saj do ta kishin zili gjermanen për formën e saj fantastike.

Heidi Klum zbuloi fotot e reja për linjën e saj të të brendshmeve “Heidi Klum Intimates”, dhe duhet thënë që ishin thjesht spektakolare. Supermodelja 44 vjeçare tregon vërtetë që nuk njeh moshë dhe është e gatshme të sfidojë këdo nga “vogëlushet” e sotme, të cilat janë sa gjysma e moshës së saj. Mamaja e katër fëmijëve i ka ngritur temperaturat në qiell dhe jemi të bindur se me një fushatë si kjo, dyqanet do të boshatisen në kohë rekord. 

heid1.jpg

heid2.jpg

heid3.jpg

heid4.jpg

heid5.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0084009170532227