INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Heidi Klum zhvishet lakuriq për herë të parë në 25 vjet duke i nxjerrë absolutisht të gjitha jashtë! [FOTO +16]

Heidi Klum zhvishet lakuriq për herë të parë në 25 vjet duke i nxjerrë absolutisht të gjitha jashtë! [FOTO +16]

Publikuar më: 10:33 26-05-2017

E shtrirë lakuriq mbi një mur, ajo ka trupin e një supermodeleje në të 20-tat e saj.

Kështu që nuk është aspak e habitshme që bukuroshja 43 vjeçare është e lumtur që të ndajë fotot lakuriqe të trupit të saj me pjesën tjetër të botës. Heidi Klum, mama e plot katër fëmijëve, është shfaqur për ehrë të parë nudo në karrierën e saj 25 vjeçare si pjesë e një koleksioni të ri imazhesh nga fotografi britanik Rankin. Modelja gjermane është një shembull për t’u ndjekur për sa i përket mënyrës se si femrat duhet të mbajnë trupin. Dhe...a e përmendëm që ka lindur 4 fëmijë?

heidi1.jpg

heidi2.jpg

heidi3.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032830238342285