INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas puthjes së zjarrtë në buzë me modelen, Madonna fiksohet keq me të. Shihni çka bërë

Pas puthjes së zjarrtë në buzë me modelen, Madonna fiksohet keq me të. Shihni çka bërë

Publikuar më: 17:18 23-07-2018

Një modele ka treguar se Madonna e ka përndjekur atë për dy vite rresht.

Modelja tani 53 vjeç, thotë se Madonna, i dërgonte pa fund letra dashurie ku i thoshte se ajo ishte ‘gruaja më e bukur në botë’.

Amanda Cazalet, modelja nga Britania, u njoh me Madonën për filmimet e hitit “Justify my love”.
Në videon muzikore këngëtarja dhe modelja do të ndanin një puthje me njëra-tjetrën.

Që nga ai moment Madonna u fiksua pas modeles duke i dërguar asaj letra dashurie.
Në njërën prej tyre, e cila ka dalë dhe në ankand, me bojë të kuqe, Madonna shkruante:

“E di që je e martuar dhe shtatëzënë dhe nuk mund ta shpjegoj tërheqjen time ndaj teje.”

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0085599422454834