INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza vuan nga sindroma. Babai i krijon një pajisje VR për ta ndihmuar atë

Vajza vuan nga sindroma. Babai i krijon një pajisje VR për ta ndihmuar atë

Publikuar më: 08:24 30-10-2018

Craig Chaytor mësoi veten qe të  arrinte të bente video 360 ° nepermjet nje pajisje VR te cilen e ka ndertuar ne autonomi për të ndihmuar vajzën e tij Imogen, i cili ka vështirësi në mësim për shkak të sindromës Williams. Projekti i tij synon të sjellë ushtrimet shkollore në shtëpi dhe te ndihmoje ate ne keto rrethana te veshtira. Video e meposhtme na tregon me shume rreth ketij projekti.

 

Më shumë në këtë kategori: « Dështon Snapchat dhe Amazon
»
Article Logic
Execution time: 0.003493070602417