INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! I bllokuan llogaritë, por Loredana dhe Mozzik bënë blerjen e shtrenjtë, gruaja zvicerane, Petra, s’lë gjë pa i thënë: Më thyen…[FOTO]

Upsss! I bllokuan llogaritë, por Loredana dhe Mozzik bënë blerjen e shtrenjtë, gruaja zvicerane, Petra, s’lë gjë pa i thënë: Më thyen…[FOTO]

Publikuar më: 11:43 26-06-2019

Reperja shqiptare Loredana vijon të mbetet nën hetim për skandalin e mashtrimit nga autoritetet zvicerane, të cilët i kanë bllokuar të gjitha llogaritë bankare. Gjykata e Kantonit të Luzernit ka njoftuar para pak ditësh se zyra e Prokurorit Publik ia ka bllokuar të gjitha llogaritë bankare, këngëtares nga Ferizaj.

Mirëpo, kjo nuk e ndali reperen shqiptare dhe bashkëshortin e saj Mozzik që të vazhdonin me blerjet e shtrenjta. Ata treguan nëpërmjet disa postimeve se kishin blerë një makinë të re të tipit Mercedes Benz.

zikiii.png

Lidhur me këto lajme ka reaguar së fundmi edhe gruaja zvicerane Petra Z. e cila ironizoi kërkesën e Loredanës për avokat shtetëror pasi sipas saj nuk ka lekë.

“Nuk ka para për shpenzime ligjore, por me sa duket ka shumë për një Mercedes të ri. Tani, ata kanë tri vetura, ndërsa ne jetojmë në varfëri. Kjo gjë po mathyen zemrën”, tha Petra Z. për Blick.

Burimi: https://www.blick.ch/news/schweiz/opfer-enttaeuscht-neuer-mercedes-trotz-eingefrorener-konten-wir-leben-in-armut-loredana-hat-drei-autos-id15389601.html

 

Article Logic
Execution time: 0.0038249492645264