INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E shohim gjithmonë të kuruar në detaje, por do të zhgënjeheni nga pamja e Kylie Jenner pa make up dhe me syze [FOTO]

E shohim gjithmonë të kuruar në detaje, por do të zhgënjeheni nga pamja e Kylie Jenner pa make up dhe me syze [FOTO]

Publikuar më: 10:35 26-06-2019

Kylie Jenner jo vetëm që njihet si një nga femrat më seksi në shoëbizin ndërkombëtar por është dhe një ndër femrat miliardiere në SHBA.

Ajo lindi Stormin në shkurt të vitit 2018, me të dashurin e saj, reperin Travis Scott, dhe që nga ajo kohë, Stormi është presente po pothuajse secilin postim të saj.

Pas akuzimeve nga i fejuari i Jennifer lopez se flet vetëm “për buzëkuqet e saj dhe sa e pasur është”, ajo është fotografuar nga disa paparacë ku këto foto i kanë postuar nëpër rrjete të ndryshme sociale dhe Kylie duket si një njeri tjetër dhe jo siç shihet në Instagram.

Paparacët fotografuan Kylie Jenner teksa shihet se po shkonte drejt klinikës së dentistit të saj në Beverly Hills dhe duhet thënë se kishte ca kohë që s’e kishim parë kështu që kur u bë e pasur me linjën për produktet e saj të makeup-it, dhe me këtë pamje i ka zhgënjyer të gjithë fansat e saj sepse ajo shihet gjithmonë e kuruar deri në detaje por këto foto janë skandal.

Mezi po presim reagimin e saj pasi ti shikoje këto foto.

15245700-7180773-Kylie_Jenner_was_makeup_free_when_she_stepped_out_for_a_dentist_-m-17_1561490997504.jpg

15245704-7180773-image-m-19_1561491087032.jpg

15245702-7180773-Specs_appeal_Giving_her_contacts_a_rest_the_star_wore_little_rec-m-1_1561499857391-507x1024.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033369064331055