INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vëmendje! As Kylie, as Bella Hadid! Kjo është shpallur femra më seksi në botë dhe ndoshta s’ju ka shkuar në mendje! [FOTO]

Vëmendje! As Kylie, as Bella Hadid! Kjo është shpallur femra më seksi në botë dhe ndoshta s’ju ka shkuar në mendje! [FOTO]

Publikuar më: 08:32 11-06-2019

Revista ndërkombëtare për meshkuj, Maxim, ka shpallur sot femrën më seksi në botë për vitin 2019. Ky titull i është dhënë bukuroshes amerikane, Olivia Culpo, e cila në vitin 2012 ka fituar garën Miss Universe.

Revista ka hartuar një listë prej 100 femrave më të bukura në botë, të cilës i prin Culpo. Të gjithë 99 emrat e tjerë do të zbulohen ditëve në vazhdim. Ndërkohë Culpo ka realizuar një seri fotografish mahnitëse për numrin më të ri të revistës, duke zënë edhe kopertinën e saj.

col.jpg

Article Logic
Execution time: 0.00364089012146