INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A e ka takuar Stresin në qeli? Keisi rrëfen se çfarë ka ndodhur

A e ka takuar Stresin në qeli? Keisi rrëfen se çfarë ka ndodhur

Publikuar më: 21:30 10-06-2019

Bashëkshortja e Stresit, Keisi është rikthyer së fundmi në Tiranë dhe arsyeja e vetme për këtë është sigurisht dashuria e jetës së saj.

Madje në rrjete sociale, aty ku është mjaft e afërt me ndjekësit ajo ka shpjeguar se mezi i pret ditët e hëna për ta takuar atë në qelinë e burgut.

Së fundmi e pyetur nga një fans nëse e ka takuar Stresin, Kejsi ka treguar për takimin me të duke u shprehur: "Normal që po, unë vetëm për të kam ardhur".

-640-0-5cfe86aa11a4e.jpg

 

 

Article Logic
Execution time: 0.007432222366333