INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të gjithë u fiksuan me këngën e saj, ''Bjondina me sytë e zi'', Luana Vjollca, zbulon surprizën e radhës! [VIDEO]

Të gjithë u fiksuan me këngën e saj, ''Bjondina me sytë e zi'', Luana Vjollca, zbulon surprizën e radhës! [VIDEO]

Publikuar më: 08:52 11-06-2019

Fansat e Luanës po prisnin me padurim kur këngëtarja njoftoi se po vjen me një këngë të re në bashkëpunim dhe videoklipi i saj është publikuar ditën e djeshme e mban titullin "Moj bjondinë me sytë e zi".

Luana vjen në bashkëpunim me grupin "TNT" dhe kënga është ripunim. Luana i është përshtatur shumë këngës me panjen e saj: bjondinë, me sytë e zi dhe buzët si qershi. Pa harruar edhe belin e hollë që i duket qartë me fustanin e bardhë që mban veshur.

 

E ndërkohë që të gjithë po e uronin për këtë bashkëpunim, Luana njoftoi që në verë do të ketë hite të reja.

Këtë e ka konfirmuar vetë moderatorja në një koment në postimin e saj në Instagram, ku i përgjigjet një fanseje:

“Kemi hite të tjera për këtë verë??”, e pyet fansja.

“Pooo”, i përgjigjet ajo.

ERD.jpg

Kështu si e ka nisur Luana me siguri edhe pak do publikojë albumin e saj.

Article Logic
Execution time: 0.0028140544891357