INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Kylie Jenner ka një kërkesë për miliona fansat e saj në lidhje me këngëtarin shqiptar?! Ja e vërteta: Faleminderit Kajli zemra [VIDEO]

WOW! Kylie Jenner ka një kërkesë për miliona fansat e saj në lidhje me këngëtarin shqiptar?! Ja e vërteta: Faleminderit Kajli zemra [VIDEO]

Publikuar më: 11:52 05-06-2019

Kylie Jenner, ka ndarë një ditë nga jeta e saj me të gjithë sytë kureshtarë të botës. Kylie ka publikuar sëfundmi në YouTube një video me titullin “Kylie Jenner: A day in the life”, ku tregon momente nga jeta e përdishtme që nga zgjimi i vajzës, garderona e saj, seteve fotografike, zyra e mbledhje. Mirëpo në video shfaqen edhe momentet nga festimet e ditëlindjes së grimierit të saj, Ariel, festë ku ishin të ftuara Anxhelina dhe Albëria Hadërgjonaj.

Nga fundi i videos, ku të gjithë të ftuarit janë të mbledhur bashkë kanë një kërkesë për ndjekësit e Kylie që t’i bëjnë asaj “subscribe” në Youtube”.

Por duke qenë se në video është kushërira e tij Anxhelina dhe e ëma Albëria, Alban Ramosaj e ka përdorur për të bërë një shaka të lezetshme me fansat e tij.

Ai shkruan, “Faleminderit Kajli zemra” të cilin e ka etiketuar së bashku me Anxhelinën dhe fton miqtë t’i bëjnë subscribë në youtube, si për t’i lënë ata të kuptojnë që Kylie e kishte për të këtë deklaratë, por në fakt nuk kishte të bënte me Albanin.

BANI from Vimeointv.al on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0039360523223877