INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss, si do reagojnë ata?! Rina tallet me Mozzik-un dhe Loredanën, habit me atë që thotë për ta! [VIDEO]

Upsss, si do reagojnë ata?! Rina tallet me Mozzik-un dhe Loredanën, habit me atë që thotë për ta! [VIDEO]

Publikuar më: 14:14 18-06-2019

Rina Balaj është një nga reperet më të suksesshme dhe më seksi të momentit e cila me muzikën e saj ka arritur të fitojë zemrat e shumë fansave. Nuk ka shumë që është bërë pjesë e skenës muzikore shqiptare dhe ka arritur që të kthehet në një figurë shumë të lakuar në mediat rozë.

Është shumë e ndjekur dhe aktive në profilin e saj në Instagram dhe së fundmi ka dhënë një intervistë për moderatorin e njohur Meriton Mjekiqi, i cili e ka ngacmuar pak lidhur me Mozzik që dikur ishte pjesë e të njejtit label muzikor me reperen.

Kur Meritoni e pyet për Mozzik, Rina përgjigjet: “Këngëtar, si këngëtar më ka pëlqyer, si reper, s’mund t’i them reper”.

Ndërsa për Loredanën shprehet: “Si ç’ka, më pëlqen më shumë si avokate”.

Rina from Vimeointv.al on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0029871463775635