INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mozzik bën deklaratë të fuqishme për Labin: Ai që qeshët plot me të dikur po… [FOTO]

Mozzik bën deklaratë të fuqishme për Labin: Ai që qeshët plot me të dikur po… [FOTO]

Publikuar më: 13:46 08-06-2019

Mozzik është një ndër reperat më të dashur dhe të suksesshëm në botën e muzikës Shqiptare dhe jashtë saj.

Muajt e fundit edhe reperi ka qenë shpesh në vëmendjen e mediave rozë për shkak të ngjarjes që ndodhi mes bashkëshortes së tij Loredanës dhe çiftit zvicerian.

Labinot Tahiri po ashtu vazhdon me aktivitetet humanitare, për të cilën gjë merr përkrahje të madhe.

Së fundmi, Mozzik ka postuar një foto në llogarinë e tij të Instagramit, Instastory, i cili ka shkruar fjalë të mëdha për Labin, duke thënë se ai është personi që po ua kthen buzëqeshjen familjeve e të sëmurëve.

“Po bre qaj Labinoti i Ferizajit qe keshët plot me të dikur, e do Hala keshin.. e sot i njejti Labinot po i’a kthen të qeshurat familjeve e të sëmurëve me vullnetin e ndihmën e njerëzve të mirë! Labi “Zëri i popullit” Zëri i qdo familjës që ka nevojë! Zoti e shpërbleftë me të mira!”- ka shkruar reperi.

rrrr.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0026218891143799