INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss, kush vallë? Pas SKANDALIT të Loredanës, Mozzik-ut i bëjnë të papriturën dhe reperi mori këtë vendim DRASTIK [FOTO]

Upsss, kush vallë? Pas SKANDALIT të Loredanës, Mozzik-ut i bëjnë të papriturën dhe reperi mori këtë vendim DRASTIK [FOTO]

Publikuar më: 11:47 20-06-2019

Pak kohë më parë në mediat rozë bëri bujë lajmi i arrestimit të reperes shqiptare Loredana Zefi nga autoritet zvicerane, pasi akuzohej për mashtrim ndaj një çifti zviceran së bashku me vëllain e saj, duke iu zhvatur afro 1 milionë franga.

Lajmi dhe historia e çiftit u bë e ditur nga një media prestigjoze zvicerane “20 Minuten”, ku tregonte në mënyrë të detajuar, se si Loredana dhe vëllai i saj mashtruan çiftin zviceran.

Ky lajm preku jo vetëm Loredanën, por edhe familjen e saj dhe bashkëshortin, mirëpo karriera e tyre vijon dhe ata kanë sjellë këngë të reja për publikun.

Por së fundmi Mozzik ka zbuluar se i ka ndodhur diçka e papritur pasi këngët e albumit të tij të ri janë publikuar në internet pa dijeninë e tij.

Mozzik nëpërmjet një postimi ka lajmëruar se për këtë arsye ka marrë një vendim drastik dhe do të publikojë 3 këngë më parë nga sa ishte parashikuar.

"Albumi ka qenë edhe mbetet në plan për në shtator tetor, nëntor, por 3 këngë janë shpërndarë prej dikujt dhe kështu një pjesë e publikut i ka dëgjuar, kështu që sa më shpejt kanë për të dal. Faleminderit", ka shkruar reperi.

AB.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0029008388519287