INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Thanë që tradhtoi bashkëshortin dhe u ndanë, shpërthen publikisht moderatorja e njohur shqiptare: Nga sot…[FOTO]

Thanë që tradhtoi bashkëshortin dhe u ndanë, shpërthen publikisht moderatorja e njohur shqiptare: Nga sot…[FOTO]

Publikuar më: 10:33 20-06-2019

Para disa muajsh moderatorja e njohur u nda nga bashkëshorti i saj me të cilën ka një vajzë. “Tani jam e dashuruar kështu që jam duke parë përpara. Jam e ridashuruar!”, tha moderatorja Dajana Shabani duke hedhur pas ndarjen e saj. Mirëpo së fundmi një lajm e ka shqetësuar shumë.

Në shkrimin dedikuar moderatores thuhet se ajo ka tradhtuar bashkëshortin teksa u lidh me një boksier. Aq është dashur që Dajana të marrë masa të rrepta për këto shpifje, duke bërë me dije që do t’i hedhë në gjyq.

“S’kam tradhtuar askënd, dhe s’dini asgjë për jetën time! Nga sot merret avokatja ime!”- shkruan Dajana Shabani në rrjete sociale.

dasj.png

Article Logic
Execution time: 0.0029141902923584