INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Zogu i Tiranës'' i zbuloi sekretin e shtatzënisë pas ndarjes nga burri? Reagon moderatorja e njohur: Nuk them jo...[FOTO]

''Zogu i Tiranës'' i zbuloi sekretin e shtatzënisë pas ndarjes nga burri? Reagon moderatorja e njohur: Nuk them jo...[FOTO]

Publikuar më: 10:07 05-06-2019

Ditën e djeshme bëri bujë lajmi se moderatorja e njohur Dajana Shabani është shtatzënë për herë të dytë. Ishte Hermes Nikaj ai që e tha këtë në emision, por siç duket paska qenë thjesht një shaka e tij dhe pasi lajmi u shpërnda gjithandej, ka reaguar vetë moderatorja nëpërmjet një statusi në instastory ku e ka mohuar shtatzëninë, por jo dëshirën.

‘Nuk them jo për një fëmijë të dytë, por nuk jam shtatzënë’, shkruan Dajana.

Moderatorja prej disa kohësh është ndarë nga bashkëshorti, me të cilin ka dhe një vajzë. Ndërkohë tashmë është në një lidhje, të cilën e ka pranuar hapur.

ermtl.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035400390625