INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Habit shefi kuzhinës! Merr hopa gazetarin e njohur [FOTO]

Habit shefi kuzhinës! Merr hopa gazetarin e njohur [FOTO]

Publikuar më: 14:49 17-11-2017

Tani cdo gjë mund të ndodhë edhe këtë që do shihni mbase nuk e keni parë më parë...

Mesa duket gazetari është kënaqur shumë me recetat e shefit të kuzhinës Tit Sejdini. Bëhet fjalë për gazetarin, Hermes Nikaj, i cili njihet ndryshe dhe si “Zogu i Tiranës”. Ai ka postuar mëngjesin e sotem nje foto ku shihet shumë i qeshur në krahët e Titit. Mbase shumë prej ndjekësve edhe janëhabitur por disa të tjerë mund të mendojne se është diçka normale nga zogu pasi edhe kanë një mendim tjetër për drejtimin seksual të gazetarit./intv.al/

ee75bc5e-e7a0-4621-9010-8caaabb06cc8.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032827854156494