INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
UPS! Mendonin se ishin kamerat e fikura, konkurrenti i Përputhen puth Mikelën në gjoks!

UPS! Mendonin se ishin kamerat e fikura, konkurrenti i Përputhen puth Mikelën në gjoks!

Publikuar më: 18:32 24-09-2021

Argjendi dhe Mikela ishin tepër të afërt gjatë takimit të tyre, por diçka më shumë ndodhi kur mendonin se u fikën kamerat. Në një moment, Argjendit i erdhi një mesazh nga Ritvana dhe i tha Mikelës se kush i kishte shkruajtur.

Menjëherë pas mesazhit, u hodh në krahët e Mikelës duke i dhënë dhe një puthje në gjoks. Mikela e kalon me të qeshur këtë situatë duke i thënë: “Në një moment kaq romantik më kujton Ritën?”

Ndërsa në studio, Ritvana shpjegoi se i shkruajti Argjendit për fotografitë që kishin bërë pasi donte t'i postonte në rrjete sociale.

 mik.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0024039745330811