INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U përjashtua nga ''Për’Puthen'' pas fotove në shtrat me Arjonin, Ana bëhet pjesë e spektaklit të njohur, ja ku do e shohim!

U përjashtua nga ''Për’Puthen'' pas fotove në shtrat me Arjonin, Ana bëhet pjesë e spektaklit të njohur, ja ku do e shohim!

Publikuar më: 17:36 16-01-2021

Pas fotove të Anës me Arjonin të cilat shkaktuan një rrëmujë në rrjetet sociale, të dy u përjashtuan nga emisioni. Por duket se Ana nuk ka hequr dorë nga gjetja e dashurisë dhe shumë shpejt do ta shohim në një tjetër program dashurie.

Ajo do të jetë pjesë e “It’s my love”, një emision i ngjashëm me “Përputhen” që realizohet në Kosovë. Lajmin e ka konfirmuar vetë drejtuesi i këtij emisioni gjatë një interviste për Ekspres Rozë.

Kujtojmë se Ana u përjashtua nga emisioni, por gjithsesi vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së mediave.

Ajo pati fillimisht një farë tërheqje me Fationin dhe më pas shprehu interes për djalin nga Kosova, hyrjen më të re në “Përputhen”, Atdheun, me të cilin shkëmbeu edhe një puthje në studio, pak para se të largohej përfundimisht nga spektakli.

 

Article Logic
Execution time: 0.0031619071960449