INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tradhëtoi Kejdën me një tjetër, zbulohet identiteti i brunes me të cilën Erik Fullani u fotografua duke u puthur [FOTO]

Tradhëtoi Kejdën me një tjetër, zbulohet identiteti i brunes me të cilën Erik Fullani u fotografua duke u puthur [FOTO]

Publikuar më: 10:33 20-08-2019

Prej disa muajsh Erik Fullani dhe vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu bëri kanë qenë në qendër të mediave rozë për romancën e tyre të cilën fillimisht e mbajtën të fshehtë.

BeFunky-collage-3-1.jpg

Mirëpo teksa u përfolën për një ndarje të mundshme, ishte Kejda ajo që konfirmoi me një foto se ajo është në lidhje me Erikun, ama ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram dhe Fullani është kapur mat me një tjetër femër në Dhërmi.

“Joq.al” ka publikuar foton e djalit të ish-guvernatorit të bankës, i cili shfaqet duke u puthur me një vajzë brune.

rikos.jpg

Ditën e djeshme, burime për “Iconstyle.al” kanë zbuluar identitetin e vajzës në fjalë, e cila siç u mësua më parë, është 16 vjeç dhe po frekuentohet prej disa kohësh me djalin e ish-guvernatorit.

Ajo quhet Brisila dhe më poshtë kemi siguruar një foto të sajën.

WhatsApp-Image-2019-08-19-at-21.30.25.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007037878036499
    array(1) { ["section"]=> string(123) "tradhetoi-kejden-me-nje-tjeter-zbulohet-identiteti-i-brunes-me-te-cilen-erik-fullani-u-fotografua-duke-u-puthur-foto-100813" }