INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Pse s’martohet me ty kur qenka kaq i dashuruar?’, Armina Mevlani nuk i’a përton fare fanses dhe e lë me gisht në gojë [FOTO]

‘Pse s’martohet me ty kur qenka kaq i dashuruar?’, Armina Mevlani nuk i’a përton fare fanses dhe e lë me gisht në gojë [FOTO]

Publikuar më: 10:12 20-08-2019

Armina Mevlani është kthyer padyshim gjatë këtyre viteve në një nga blogeret tona të preferuar, e cila na mban gjithnjë në përditësim me trendet më të fundit të modës.

Një nga momentet e paharrueshme kur Armina u bë e njohur për të gjithë publikun ishte viti 2009, kur përfaqësoi Shqipërinë në Miss World.

Prej disa ditësh në media u aludua se Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha i kishin dhënë fund marrëdhënies së tyre.

-785-0-5d5258cb4c370.png

Ditën e djeshme, çifti reagoi në mënyrën më të mire të mundshme përmes disa postimeve në Instagram. Shkëlzeni postoi një foto me Arminën dhe në përshkrim të saj shkruante:

“Për 'dashamirësit.”- gjë të cilën e ka pasur për ata që kanë bërë lajme se janë ndarë.

-640-0-5d5bafd670aca.jpg

Ndërkohë që po ashtu edhe Armina postoi një foto me djalin e ish kryeministrit dhe pranë saj ka shkruajtur:

"Hakuna Matata"- duke na lënë të kuptojmë se do të jenë përgjithmonë bashkë.

-640-0-5d5bafd743946.jpg

Kjo foto ka marrë shumë pëlqime po ashtu edhe komente si positive po ashtu dhe negative ku njëri prej fansave i ka shkruar:

“Ça është ky mashkull kaq i dashuruar moj aman aman që s’po gjen kohë të martohet”- ka shkruar fansi.

Armina nuk ka nguruar për t’i kthyer një përgjigje duke i thënë:

"Martesa jo gjithmonë përkufizon dashurinë”- ja kthen Armina.

-640-0-5d5bafc4c302e.jpg

Por fansi nuk ndalet duke e pyetur:

“Por ti e dëshiron atë dhe ajo gjë të bën të lumtur. Nqs ai s’mendon për lumturinë tënde dashuri është?”- ka shkruar fansi.

“Më fal në cilin moment lumturia është martesa??? Sigurisht që është gjë e bukur por përpara e kemi”- ka thënë ajo duke i mbyllur gojën.

-640-0-5d5bafc55f3c9.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0038459300994873