INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Habit Armina Mevlani me deklaratën e saj! “Më duken të pasmet si … [FOTO]

Habit Armina Mevlani me deklaratën e saj! “Më duken të pasmet si … [FOTO]

Publikuar më: 11:18 03-06-2019

Armina Mevlani është një prej vajzave më simpatike, por dhe të komentuara gjerësisht në showbizz-in shqiptar.

Sot Arminën e njohim si blogeren plot sharm, elegancë dhe shumë stil, por me siguri këtë foto të saj kur ishte vetëm një vogëlushe nuk e keni parë kurrë.

Ajo është treguar gjithmonë pa komplekse kur vjen fjala për të komentuar trupin e saj.

Shpesh, komentuesit kanë komentuar në fotot e saj për operacionet plastike, por as blogerja nuk jua ka përtuar disave:

“Lek ke, bëji vithet silikon”- i shkruante dikush.

“Nuk do bëja kurrë silikon. Më super pëlqejnë siç janë”- ia kthente Armina.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit, Instastory, e cila shihet e veshur me një fustan të një marke shumë të shtrenjtë, ku e bënte të dukej sikur i kishte të pasmet e mëdha, si Jennifer Lopez.

Screenshot_20190602-214549-512x1024.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033938884735107