INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Kejda mohoi ndarjen, por Erik Fullani kapet MAT duke u puthur me një tjetër femër në Dhërmi! [FOTO]

Upsss! Kejda mohoi ndarjen, por Erik Fullani kapet MAT duke u puthur me një tjetër femër në Dhërmi! [FOTO]

Publikuar më: 20:18 19-08-2019

Prej disa muajsh Erik Fullani dhe vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu bëri kanë qenë në qendër të mediave rozë për romancën e tyre të cilën fillimisht e mbajtën të fshehtë. Mirëpo teksa u përfolën për një ndarje të mundshme, ishte Kejda ajo që konfirmoi me një foto se ajo është në lidhje me Erikun, ama ata nuk e ndjekim më njëri-tjetrin në Instagram dhe Fullani është kapur mat me një tjetër femër në Dhërmi.

“Joq.al” ka publikuar foton e djalit të ish-guvernatorit të bankës, i cili shfaqet duke u puthur me një vajzë brune.

rikos.jpg

 

Ende nuk dihet nëse Eriku dhe Kejda i kanë dhënë fund me njëri-tjetrin. Mbetet të presim për reagimin e Kejdës, e cila gjatë këtyre ditëve nuk ka qenë tepër aktive në rrjete sociale.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069918632507324
    array(1) { ["section"]=> string(108) "upsss-kejda-mohoi-ndarjen-por-erik-fullani-kapet-mat-duke-u-puthur-me-nje-tjeter-femer-ne-dhermi-foto-100796" }