INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pabesueshme! Erik Fullani martohet me Kejdën?! Ja detaji që po ngre dyshime të shumta [FOTO]

E pabesueshme! Erik Fullani martohet me Kejdën?! Ja detaji që po ngre dyshime të shumta [FOTO]

Publikuar më: 10:43 13-08-2019

Prej kohësh është aluduar se ata të dy janë në një lidhje. E kemi fjalën për Erik Fullanin dhe Kejdën, vajza e ish- deputetes së PD-së, Majlinda Bregu. Fillimisht ishin disa postime në rrjetet sociale të Erikut dhe Kejdës ato që tërhoqën vëmendjen e të gjithëve dhe që shtuan dyshimet për një romancë të mundshme.

Ata gjithashtu kanë qenë shumë herë në udhëtime së bashku dhe fotot nga i njëjti vend kanë nxjerrë zbuluar dy personazhet e njohur.

Ndërkohë para një muaji në disa media qarkulloi lajmi se dyshja i kishin dhënë fund lidhjes së tyre. Duket se këto lajme janë të pavërteta pasi vetë Kejda para një muaji reagoi për herë të parë në Instagram duke e konfirmuar për herë të parë lidhjen me Erikun.

57daad9f-9eca-4f67-a328-cd3c9de40bb1-576x1024.jpg

Së fundmi, ditën e sotme po tërheq vëmendjen një tjetër foto të cilën Kejda e ka postuar në llogarinë e saj të Instagramit, Instastory.

Në foton e publikuar shikohet një çift të veshur si nuse dhe dhëndër, por fytyrat e tyre nuk duken. Kjo ka bërë që të përflitet se Kejda dhe Erik janë martuar në fshehtësi. Të jetë e vërtetë vallë?

-640-0-5d5284391d9d7.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0099210739135742