INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza e saj është kapur MAT me Erik Fullanin dhe thuhet se janë ÇIFT, por çfarë mendon ish-deputetja për ''dhëndrin''? [FOTO]

Vajza e saj është kapur MAT me Erik Fullanin dhe thuhet se janë ÇIFT, por çfarë mendon ish-deputetja për ''dhëndrin''? [FOTO]

Publikuar më: 11:34 08-04-2019

Para pak javësh, Erik Fullani dhe vajza e Majlinda Bregut, janë “kapur mat” në të njëjtat vende në të njejtën kohë dhe me të njëjtat veshje në Romë. Sigurisht që nuk kanë publikuar foto në shoqërinë e njëri-tjetrit, por para pak ditësh u fotografuan bashkë në lokalin e Erikut.

Mirëpo ky i fundit nëse ju kujtohet disa vite më parë ka bërë publike lidhjen e dashurisë me një vajzë shumë simpatike bjonde të quajtur Mari, me të cilën duket se i ka dhënë fund, por ende s’dihët gjë zyrtarisht se çfarë po ndodh mes tij dhe Kejdës.

Por, sipas ‘Joq’, marrëdhëniet mes familjes së Erikut dhe Kejdës janë shumë të mira dhe madje ish-deputetja Majlinda Bregu e konsideron Erikun si një partner të denjë për të bijën.

icon.png

Article Logic
Execution time: 0.0098340511322021