INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të lidhur ose jo, Erik Fullani dhe vajza e ish-deputetes shqiptare i kalojnë pushimet bashkë? Ja DETAJI që i nxorri zbuluar! [FOTO]

Të lidhur ose jo, Erik Fullani dhe vajza e ish-deputetes shqiptare i kalojnë pushimet bashkë? Ja DETAJI që i nxorri zbuluar! [FOTO]

Publikuar më: 14:36 04-07-2019

Prej kohësh është aluduar se ata të dy janë në një lidhje. E kemi fjalën për Erik Fullanin dhe Kejdën, vajza e ish- deputetes së PD-së, Majlinda Bregu. Fillimisht ishin disa postime në rrjetet sociale të Erikut dhe Kejdës ato që tërhoqën vëmendjen e të gjithëve dhe që shtuan dyshimet për një romancë të mundshme.

Ata gjithashtu kanë qenë shumë herë në udhëtime së bashku dhe fotot nga i njëjti vend kanë nxjerrë zbuluar dy personazhet e njohur.

E siç duket Eriku dhe Kejda kanë vendosur të pushojnë së bashku në këto ditë të nxehta korriku. Ata kanë postuar foto në instastory ku duken nga i njejti vend siç mund ta shikoni më poshtë:

rei.jpg

 

 jdak.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0076298713684082