INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! U tha se janë të lidhur, Erik Fullani dhe vajza e ish-deputetes shqiptare kapen sërish MAT! Këto FOTO flasin shumë!

Upsss! U tha se janë të lidhur, Erik Fullani dhe vajza e ish-deputetes shqiptare kapen sërish MAT! Këto FOTO flasin shumë!

Publikuar më: 12:26 03-03-2019

Prej disa ditësh ata kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë dhe kjo falë disa detajeve në Instagram. Bëhet fjalë për Erik Fullanin dhe vajzën e Majlinda Bregut postimet e të cilëve na çuan në përfundimin se ata kanë udhëtuar bashkë për në Romë javën e kaluar, pasi publikuan foto nga të njëjtat vende, në të njëjtën kohë siç mund t’i shihni në këto foto.

erikd.jpg

int.jpg

 

trent.jpg

 

Por ata kanë dalë zbuluar edhe me fotot që kanë hedhur në Instagram Stories ditën e djeshme Në foton e publikuar nga Eriku ka dalë edhe dora e Kejdës, ku është e njëjta unazë që është në foton që ka publikuar më parë ajo. Në fotot e publikuara duket që dy të rinjtë janë në të njëjtin ambient.

collageff.jpg

jq.jpg

 

Çfarë ka mes tyre?

 

Article Logic
Execution time: 0.0097811222076416