INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Apapa ça çuni! E dashura e tij feston ditëlindjen, Erik Fullani publikon momentet intime me të [VIDEO]

Apapa ça çuni! E dashura e tij feston ditëlindjen, Erik Fullani publikon momentet intime me të [VIDEO]

Publikuar më: 12:32 04-05-2018

Eriku nuk e fsheh më të dashurën!

U mundua ta mbajë të fshehtë për shumë kohë, por nuk ia doli. Para pak muajsh Erik Fullani bëri publike lidhjen e tij me bionden bukuroshe Maria Chiara.

E pasi e mori vesh “e gjithë bota”, Eriku nuk i ka kursyer fotot me të dashurën e tij, duke na treguar se po përjeton një romancë të bukur e të lumtur. Por video e fundit e djalit të ish-guvernatorit është me të vërtetë e ëmbël pasi ka uruar Maria Chiarën për ditëlindje.

Ai e puth dhe e përqafon para gjithë ndjekësve, ndërsa bashkëngjitur video shkruan: “Gëzuar ditëlindjen dashuri.” Mesa duket gjërat janë më serioze se kurrë!

Article Logic
Execution time: 0.0069260597229004