INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po ju e vutë re? Erik Fullani kapet MAT me vajzën seksi të ish-deputetes shqiptare në Romë?! Ja FOTOT që do ju habisin!

Po ju e vutë re? Erik Fullani kapet MAT me vajzën seksi të ish-deputetes shqiptare në Romë?! Ja FOTOT që do ju habisin!

Publikuar më: 21:16 23-02-2019

Para disa muajsh Erik Fullani na tregoi se është në një lidhje me një vajze mjaft bukuroshe dhe bionde e cila quhet Maria Chiara. Por në intervistat e dhëna, Erik Fullani nuk dha më shumë detaje pasi tha se s’do që t’ia marrin në sy. Mirëpo siç duket lidhja e Erikut dhe Maria Chiara-s nuk vazhdon më pasi teksa i hodhëm një sy instagramit të djalit të ish-guvernatorit, pamë që ata nuk ndiqen më. E për më tepër lindën disa dyshime edhe më interesante. Mos vallë Erik Fullani ka udhëtuar në Romë me vajzën e ish-deputetes Majlinda Bregu? Nuk duam të bëjmë gjë zyrtare, por story-t e tyre në Instagram këtë thonë. Eriku dhe Kejda kanë publikuar foto nga të njëjtat vende dhe sigurisht nuk mund të mos shkonin te shatërvani i famshëm “Fontana Di Trevi” ku shkojnë shumë të dashuruar.

Ashtu siç te shatërvani, ata kanë postuar foto në të njejtën kohë edhe nga Koloseu i Romës.

collagefsre.jpg

 

Ok, mund të jetë rastësi, por një detaj që na zuri syri janë pikërisht thonjtë dhe veshja e Kejdës, që janë të njëjtat me atë të vajzës që ndodhet përkrah Erikut në këtë foto.

collageddd.jpg

Po këto foto nga i njejti vend?

zumen.jpg

 

Çfarë ka mes tyre?

Article Logic
Execution time: 0.0071480274200439